Skytteliga för lagen i Vimmerby kommun:
Vimmerby IF dam (division 2):
19 mål: Nathalie Johansson.
13: Anna Karlsson.
5: Matilda Strömdahl.
4: Hanna Ericsson, Nathalie Milton.
3: Emilia Rosenquist, Maria Anspach.
2: Malin Söderlund.
1: Alice Fröjd, Emilia Nilsson, Greta Koponen.
Vimmerby IF herr (division 2):
5: Oskar Stejdahl.
4: Rickard Thuresson.
3: Oskar Eriksson.
2: Abdulrhman Kharma.
1: Allan Zizinga, Karl-Viktor Söderquist, Ludvig Lundqvist.
Frödinge/Brantestad SK dam (division 3):
12: Louise Andersson.
4: Clara Sohlberg Perez, Evelina Törngren.
3: Amanda Sundberg.
2: Jeanette Lind.
1: Caribe Sohlberg Perez, Hanna Nilsson, Linn Uhre, Louise Pettersson, Matilda Sundberg.
Vimmerby IF B dam (division 3):
5: Kujtese Rexha.
3: Alice Fröjd, Brendah Henrysson.
1: Andrea Lundgren.
IFK Tuna (division 4):
13: Martin Carlsson.
8: Victor Gustavsson.
4: Anton Carlsson.
1: Joel Svensson, Mattias Myrén, Tom Nilsson.
Gullringens GoIF (division 4):
6: Mohammed Ibrahim.
5: Anton Palmér.
3: Rasmus Bexell.
2: Adrian Mathiasson, Johan Hermansson Liström.
1: Alexander Hellenstierna, Dennis Isaksson, Robin Hammar.
Storebro IF (division 5):
9: Jimmi Wickström.
6: Joakim Ivarsson.
4: Viktor Ström.
3: Johan Carlsson.
2: Simon Larsson.
1: Erik Pettersson, Filip Karlsson, Jan Gunnarsson, Johan Karlsson, Kadrija Husic, Pontus Dellbratt, Robin Flöisbon.
Djursdala SK (division 6):
6: Jonatan Carlsson.
5: Isack Thuresson.
4: Johannes Karlsson, Ricky Gustafsson.
2: Alexander Sandberg, Fritiof-Elias Sundberg.
1: Albin Isaksson, Andreas Brodin, Melker Djurstedt, Michael Karlsson, Simon Henriksson, Sonny Eriksson.
BK Boston (division 6):
9: Jonatan Green.
2: Emanuel Allvin, Hamid Heidari.
1: Anton Brorsson, Bellal Adem Nur, Eric Lindström.
Södra Vi IF (division 6):
10: Filip Frejd.
6: Daniel Johansson.
4: Joakim Hammar, Ossian Mathiasson.
3: Fredric Carlsson.
2: Albin Envall, Martin Brorsson.
1: Arvid Karlsson, Kim Johansson, Pontus Holm.
Frödinge/Brantestad SK herr (division 6):
4: Javad Karimi.
2: Tage Falk.
1: Alex Gunnarsson, Martin Gunnarsson, Pontus Thuresson.
Rumskulla GoIF (division 6):
2: Erik Stefansson.
1: Johan Hallin, Morgan Rinaldo, Oskar Eriksson, Robert Karlsson.
* Informationen är hämtad från Smålands Fotbollsförbund. Vi reserverar oss för eventuella felaktigheter.